Chces spratelit?*CLICK*
Affici--TU--
Vote for me: "here" kikushQa-jahudecQa

jak vyfotit obrazovku???

31. ledna 2009 v 18:37 | kikusa |  Pozadi a zahlavi na blogy
Chcete vědět jak si vyfotit obrazovku,nebo jak si vytvořit takzvaně SCREEN?Tak já vám tady sepííšu jednoduchý návod dle kmjterého to 100% musíte pochopit,jo a jinak budete ještě potřebovat PhotoFiltre a kdo ho nemá tak mu bude stačit obyčejné malování.Takže ale abysme se někdy dostaly k návodu(-:

  1. Najeď si na www stránku či soubor nebo cokoly čeho chceš udělat screen.
  2. Teď si na klávesnici najdi klávesu Prnt Scrn(u PC je do na levé m straně od čísel a u notebooku nad čísly
  3. Tu klávesu zmáčkni a vualá tvůj počítač si to pamatuje body na té stránce podle kterých vytvoříš screen,ale k čemu ti to je když ty ho nevydíš a nemůžeš ho použít?Přejdi k bodu 4 a řiď se ním(-:
  4. Otevři si PhotoFiltre(pokud nemáš tak malování)a klikni pravým(u leváků levým xDDD)tlačítkem myši a dej vložit,a vualá je na světě(-:A pokud ještě potřebuješ na návod ho upravit a popsat tak to jednoduše udělej!:-)))))))
  5. A teď jenom dej křížek jako kdybisi ho měla v úmyslu zavřít a oni se tě zeptají jestly ho chceš uložit,de ANO dej tam nějaký název jak se to má jmenovat a dej uložit,a potom ti naskočí zvláštní tabulka s různými věcmi,nic nepřenastavuj a klikni na OK.
  6. Obrázek zmilel,zavři si si PhotoFiltre a otevři si dokumenty a obrázky a teď si to jenom najdi ten Screena otevři si ho,vidíš m,áš ho hotový teď si ho jenom dej na blog nebo kam budeš potřebovat to už je mi jedno(-:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a nieco uvidis???

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Jsem členkou: